Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS
(HR7994539X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk, olyan szakembereket keres saját csapatába, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre. Képzési rendszerük segítségével a legfontosabb erőforrásukat a kollégáikat támogatják.

AMIT ÖNTŐL ELVÁRUNK:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office ismeret

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Ügyvezető napi munkájának támogatása,
  • Workshopok, meetingek szervezése, prezentációk készítése,
  • Értekezleteken jegyzőkönyvek vezetése,
  • Társasági ügyek intézése, kapcsolattartás a közhivatalokkal,
  • Utazások szervezése, valamint az ehhez tartozó adminisztáció elkészítése,
  • SAP igények létrehozása,
  • Érkező vendégek fogadása, beérkező telefonhívások kezelése

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Béren kívüli juttatás (cafeteria),
  • Ingyenes buszjárat vagy utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Oroszlány

Ha felkeltettük érdeklődését, akkor küldje el jelentkezésed a Jelentkezem” gomb segítségével

vagy

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,

/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/
Telefonon: +36 20 445 2831 – VISSZAHÍVJUK!

Köszönjük! Nálunk Ön a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS (HR7994539X)

Oroszlány, 2840 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása