Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ügyvédjelölt jelentkezését várjuk magabiztos, felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudással Közép- és Kelet-Európa egyik meghatározó nemzetközi ügyvédi irodájába.

Pozíció leírása / Job description

- Szerződések, egyéb okiratok készítése, véleményezése
- Jogi kutatómunka
- Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben
- Peres anyagok áttekintése
- Részvétel bírósági tárgyalásokon és egyeztető tárgyalásokon

Elvárások / Requirements

- Jogi diploma
- Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
- Nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk / Offer

- Piacképes jövedelem
- Nemzetközi környezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatok

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre