Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvédjelölt munkatárs

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodába keresünk

Ügyvédjelölt

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Klasszikus ügyvédjelölti feladatok gazdasági jog, iparjogvédelem, közbeszerzés, versenyjog területén

  • Szerződések készítése, véleményezése

  • Jogi állásfoglalások készítése

  • Peres képviselet ellátásában való közreműködés, bírósági beadványok szerkesztése

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny

  • Ügyvédi irodában szerzett legalább fél éves gyakorlat

  • Tapasztalat a közbeszerzési jog területén

  • Precizitás, terhelhetőség

  • Pontos munkavégzés

  • Egyéni és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Szakmai képzések támogatása

  • Szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet

  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az E-mail cím megjelenítése címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre