Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyintéző / Webshop adminisztrátor

  • Uránusz Szerszám Kereskedőház Kft.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Budapesti központú szerszámkereskedelmi tevékenységű Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Bejövő áruk bevételezése és bizonylataik iktatása
  • Kimenő számlák, csomagok elkészítése
  • Bejövő árajánlatok, megrendelések, kidolgozása, nyomon követése,
  • Webshopos rendelések feldolgozása, visszaigazolása
  • A weboldal és webshop folyamatos karbantartásában való részvétel. (Link megjelenítése)

Elvárások:

  • Nyitottság a műszaki termékek eladása irányába
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office programok, e-mail, Internet)
  • Internet által kínált adatszerzési lehetőségek ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Pályakezdők vagy nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk

Amit biztosítunk:

  • Kiváló tömegközlekedési megközelíthetőség
  • A cég telephelye környékén díjmentes parkolás
  • Zárható kerékpártároló
  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Noszlopy utca 16/b.

Jelentkezés módja Szakmai önéletrajz megküldése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre