Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyintéző munkatárs

  • FŐKERT Nonprofit Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

A FŐKERT Nonprofit Zrt.

a Társaság gép,- és járműállományával kapcsolatos feladatok ellátására

Ügyintéző munkatársat

keres!

Feladatok:

  • A Társaság gépállományát érintő nyilvántartások vezetése, adatok rögzítése
  • Üzemanyag elszámolási dokumentumok feldolgozása, adatok rögzítése
  • Számlák kontírozása, költségek rögzítése elektronikus rendszerben
  • Gépnaplók, menetlevelek nyilvántartása
  • Menetlevelek feldolgozása, üzemanyag-felhasználás, fogyasztások, tankolási bizonylatok ellenőrzése
  • Behajtási, várakozási engedélyek teljes körű ügyintézése
  • Balesetek, káresetek biztosítási ügyintézése, nyilvántartása
  • Gépek, járművek biztosítási- és adóügyeinek intézése
  • Rendszámok, forgalmi engedélyek okmányirodai ügyintézése
  • Munkáját érintő beszerzési eljárások lebonyolítása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Alapos gyakorlati ismeretek a Microsoft Office, kiemelten az excel, outlook programokban

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Megbízható, határozott személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség (írásban és szóban)
  • Konfliktuskezelő, együttműködő, kreatív és rugalmas gondolkodás

Munkaidő:

  • A foglalkoztatás teljes munkaidőben történik Budapest, VII. kerület Dob utca 90. (Esetenként Budapest, X. kerületi telephelyünkön is előfordulhat munkavégzés)

Bérezés

  • Fizetés megegyezés szerint, próbaidő után cafeteria juttatás

Az állásinterjú során a jelentkezőkkel próbafeladatokat, gyakorlati tesztet végeztetünk!

Az álláshely azonnal betölthető!

Mivel a foglalkoztatásra előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony feltételeit is (munkaidő, bér, munkába állás időpontja), kérjük, hogy önéletrajzát juttassa el személyesen a 1073 Budapest Dob utca 90. címre a HR csoport részére, vagy jelentkezzen elektronikus úton.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre