Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyintéző asszisztens a filmiparban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1821952
lejárt

A Magyar Nemzeti Filmalap Zrt. tevékenységeivel a magyar filmipar fejlődését segíti elő, mindezt a moziforgalmazásra szánt filmek gyártásával és terjesztésével.Tekints bele Te is a filmipar működésébe!

Feladatok:

  • Utazással kapcsolatos ügyintézése
  • Levelezés és telefonos megkeresések (angolul is)
  • Filmes produkciókkal kapcsolatos anyagok kezelése
  • Adminisztrációs feladatok elláttása, táblázatok kezelése, frissítése, adatbevitel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó nyelvi és fogalmazó készség
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Talpraesettség
  • Gyors, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Napi 4 óra vállalása rugalmas beosztásban

Órabér

  • Bruttó 1000 Ft/óra

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Filmes világban való jártasság, érdeklődés
  • Erős adminisztrációs véna
  • Francia nyelvtudás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre