Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati vezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Gyál, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Kontaktlencséket gyártó nemzetközi megbízónk számára

- 1 éves határozott időtartamra -

Ügyfélszolgálati vezetőt

keresünk.

Feladatok:

  • A  magyarországi ügyfélszolgálati tevékenység irányítása/fejlesztése, a hatékonyság maximalizálása, a 4 fős csapat vezetése, motiválása
  • Az ügyfelek magas szinten történő kiszolgálása, problémák megoldása, megrendelések kezelése, gyors és pontos végrehajtásuk biztosítása
  • Az Account Managerek támogatása ügyfél információkkal
  • Havi jelentések elkészítése a felső vezetés számára az ügyfélszolgálat munkájáról, eredményeiről
  • Az EU országok rendszerkövetelményeinek teljes megértése, EU kereskedelmi projektek felülvizsgálata, jóváhagyása, ill. fejlesztése
  • Részvétel a havi vezetői üléseken, ill. a negyedéves értékesítési meetingeken

Elvárások:

  • Min. 2 év ügyfélszolgálati vezetői tapasztalat (előny B2B, ill. gyógyszeripar),
  • Alapos Microsoft és ERP rendszerismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Helyek Gyál
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre