Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati vezető (Győr)

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Magyarország vezető lakásbiztosítója Győr belvárosában lévő irodájába keres

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐT

Főbb feladatok:

  • központi ügyfélszolgálati iroda irányítása, munkarendjének szervezése
  • értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
  • értékesítési, állományápolási és létszám-tervek megvalósítása
  • új tanácsadók beillesztése és mentorálása
  • közvetlen riportálási kötelezettség a Területi Igazgató felé

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • nagy forgalmú ügyfélszolgálat, képzett munkatársak
  • egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • rendszeres szakmai- és képességfejlesztő továbbképzések
  • szervezeten belüli karrier lehetőség

Elvárások:

  • ügyfélszolgálat vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás
  • biztosítás értékesítésben és csapat vezetésében szerzett jártasság előny, de nem elvárás
  • energikus, karizmatikus vezetői alkat
  • nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • ügyfélorientált, etikus értékrend

Munkavégzés helyszíne: Győr

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Bank, biztosítás vezető, Banki értékesítő, Biztosítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre