Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Pannónia Nyugdíjpénztár Budapest belvárosi irodájába munkatársat keres

pozícióba, teljes munkaidős munkaviszonyban, akár azonnali kezdéssel.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • ügyfélszolgálati csapat munkájában történő részvétel
  • személyes, telefonos és videós ügyfélkiszolgálás
  • elektronikus megkeresések megválaszolása
  • on-line ügyintézés támogatása
  • adatrögzítés, iratkezelés

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • office ismeretek és készségek, MS Word, Excel, Outlook programok ismerete
  • videós ügyintézési program elsajátítása, kezelése

Előny:

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • nyugdíj-/egészségpénztári/biztosítói vagy egyéb pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, modern és fiatalos munkakörnyezet, stabil cégben hosszú távú lehetőség, szakmai fejlődés és előre lépés.

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület (Kodály köröndhöz közel)

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzátvárjuk.

Magunkról: A Pannónia Nyugdíjpénztár az egyik legnagyobb önkéntes nyugdíjpénztár, 35 ezer taggal és 116 Mrd forintot meghaladó ügyfélvagyonnal rendelkezik. Működése 1995 óta stabil és eredményes. (Bővebb információért keresse weboldalunkat, a Link megjelenítése címen.)

Adatkezelési tájékoztató: Tájékoztatjuk, hogy Ön a jelen hirdetésre való jelentkezésével beküldött pályázati anyagában foglalt személyes adatok kezeléséhez a pályázat benyújtásával hozzájárul. Személyes adatait a pályázat lezárását követő 15 napon belül töröljük.

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre