Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző (Bóly)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Bóly, Baranya
  • A hirdetés 26 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Ügyfélszolgálati Osztálya

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A Társaság felhasználóival való személyes kapcsolattartás
  • Írásos felhasználói megkeresések kezelése
  • Háttértevékenységek teljes körű adminisztratív ügyintézése, támogatása
  • Új felhasználókkal kapcsolatos adminisztráció kezelése
  • Támogató informatikai rendszerben történő adatrögzítés, adategyeztetés, ellenőrzés
  • Ügyintézői feladatok ellátása

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Kiváló írásos és szóbeli kommunikációs készség
  • Kiváló konfliktus kezelő készség

ELŐNY:

  • SAP ismeret
  • Hasonló területen alkalmazott gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Bóly

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.
Jelentkezni 2019. április 20-ig lehet.

Helyek Bóly
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre