Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző - adatrögzítő

  • Multiszint Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

MULTISZINT KFT.

Ha szeretnél egy stabil munkahelyet, szabad hétvégéket, támogató munkakörnyezetet, és kiszámítható, fix jövedelmet, akkor nálunk a helyed!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ - ADATRÖGZÍTŐ

kollégát / kolléganőt keresünk!

A NÁLUNK VÉGZENDŐ FELADATAID:

  • Téged keresünk, amennyiben pénzügyi és/vagy ügyfélszolgálati gyakorlattal rendelkezel, valamint az alábbi feladatköröket is szívesen ellátnád!
  • Egyedi lakossági igények, valamint céges megrendelések kezelése. (személyesen, telefonon és e-mail-ben)
  • Ügyfél kérdések, kérések, problémák esetén azok berögzítése, majd előre megadott sztenderdek alapján annak precíz ügyintézése.
  • Ügyfélszerződésekkel, igénylésekkel, számlázásokkal, valamint azok módosításával kapcsolatos adatrögzítések, illetve azok karbantartása.
  • Hulladékgyűjtő járatlisták készítése, az elszállításra került anyagok nyilvántartása, szükség esetén azok listázása.

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Emberközpontú látásmódot
  • Önálló, precíz munkavégzést, terhelhetőséget
  • Minimum 2 év irodai tapasztalatot
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséget (munkád során erősen szükséged lesz rá!)
  • Pénzügyi vagy számlázási területen megszerzett tapasztalatot
  • Excel és Word ismeretet (munkád egy részét ezzel a két programmal oldod majd meg)

ELŐNYT JELENTHET SZÁMODRA:

  • Ha pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Ha Excelben kimutatások is tudsz készíteni
  • Ha dolgoztál már ügyfélszolgálati területeken
  • Ha dolgoztál már hulladékgazdálkodási területen
  • Ha nem okoz gondot a pesterzsébeti (alkalmanként dunaharaszti) munkavégzés
  • Ha egy vállalatirányítási rendszer (optimális esetben Navision) használatát is sikerült már legalább alapfokon elsajátítanod

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Hétvégén sosem kell dolgoznod!
  • Jövedelmed kiszámítható, fix, és minden hónapban időben megkapod!
  • Átlátható feladatkörök mentén végezheted a munkádat, nap, mint nap!
  • A munkaidő 8-16-ig tart.
  • Mert számodra mindezeket egy több mint 22 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű vállalat tudja biztosítani, amiért velünk a biztos jövőképed, illetve a hosszú távú munkahelyed is biztosítottá tud válni!

Jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajzzal és nettó bérigény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre