Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati tanácsadó (Győr)

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Az Aegon Magyarország értékesítési partnere

győri belvárosi irodájába keres

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI TANÁCSADÓT

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése és tárgyalások szervezése
  • Értékesítési, állományápolási tervek megvalósítása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás, negyedéves bónuszok
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai, illetve vezetői karrierépítési lehetőség
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma előny)
  • Etikus magatartás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Nem érdemes külföldre menned dolgozni, idehaza is Európai Uniós jövedelmet kereshetsz!

Amennyiben magadra ismertél, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre