Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati specialista angol nyelven
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.10.14.
Jelentkezési határidő: 2018.02.16.
Hirdetés azonosító: 1373192
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk 4 hónapra munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Társosztályokkal történő együttműködés - pénzügyi, logisztikai területek támogatása,
  • Ügyfelek portfóliójának naprakész kezelése,
  • Vevői panaszok kezelése, megválaszolása,
  • Ügyfelekkel való jó kapcsolat kialakítása,
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos angol tudás (munkavégzés angol nyelven)
  • Ügyfél- és eredmény-orientált munkastílus,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör,
  • Bejárás vállalati autóbuszjáratokkal Budapest területén,

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest 13 kerület
  • Várható kezdés : 2018.január

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.01.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre