Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Üllőn lévő kozmetikai iparban tevékenykedő partnerünkhöz keressük azonnali kezdéssel

Ügyfélszolgálati munkatársat

angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Ügyfelekkel írásban és szóban kommunikál (magyarul, angolul)
  • Vevő reklamációk kezelése, problémák kialakulásának feltérképzése megoldása
  • E-mailek, telefonok, adatbázisok kezelése, napi statisztikák elkészítése
  • Különböző nemzetiségű munkatársakkal, ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvi készség (B kategória)
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat (1-2 év)
  • Microsoft Office ismeretek (Excel táblázatok, függvények kezelése), monotónia tűrés
  • „B” jogosítvány, mivel csak autóval lehet megközelíteni a céget

Munkaidő: 8:30-13:00

Bér:
Bruttó 200 000 Ft + Cafeteria és üzemanyag térítés

Jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk.

Helyek Üllő
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre