Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 64 napja lejárt

Legyél Te is Ügyfélszolgálati Munkatárs!

Most kerültél ki a munkaerőpiac ijesztő mezejére?

Hosszú távú munkalehetőséget keresel, biztos háttértámogatással?

Vagy egyszerűen csak munkahelyet váltanál, kipróbálnád Magad az ügyfélszolgálat területén?

A Lapker Zrt. és Sprinter Futárszolgálat közös Ügyfélszolgálatának Rád van szüksége!

Téged keresünk, ha:

  • Ismerős számodra az MS Office világa
  • Használod a számítógépet, nem ijeszt el a számítógépes programok- rendszerek megtanulása
  • Nyitott vagy új feladatokra
  • A precíz munkavégzés a védjegyed
  • Örülünk, ha jártas vagy ügyfélszolgálati munkában, de ez nem feltétel

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Partnereinktől beérkezett kérések és reklamációk kivizsgálása, megválaszolása
  • Határidők betartása
  • Társosztályokkal való együttműködés

MIT KÍNÁLUNK?

Versenyképes fizetés

A bruttó 250.000 Ft-os havi alapbér valamint nettó 8.000 Ft béren kívüli juttatás

Utazástérítés

 budapesti és vidéki közlekedés 100%-os térítése

100%-ban bejelentett munkaviszony

 Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled 3 hónap próbaidővel.

Mindenre megtanítunk

Valami nem egyértelmű? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Nyugodt környezet

Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás, virágos, zöld udvara.

Amennyiben úgy érzed, szeretnél közénk tartozni, várjuk önéletrajzodat.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest Táblás u. 32.

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre