Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.12.
Jelentkezési határidő: 2019.06.25.

Közelebb szeretnél kerülni céljaidhoz? Vágysz a szakmai fejlődésre? Szereted a kihívásokat és otthon vagy a változatos írásbeli kommunikációban? Itt a helyed!

Központi Panaszkezelési Főosztályunk az alábbi pozícióba keres

Ügyfélszolgálati munkatársat

Feladatok:

  • bankkártya használatra vonatkozó bejelentések, panaszok vizsgálata, ezen belül:
    • a kivizsgáláshoz szükséges elektronikus információk kikeresése
    • szükség szerint társterületi konzultáció, partnerekkel való egyeztetés vagy bankközi eljárás lefolytatása
    • a megkapott információk birtokában a panasz megalapozottságának elbírálása
    • jogos panasz esetén a kifogásolt összegre vonatkozó pénzügyi rendezés előkészítése, végrehajtása
    • kártérítési igény elbírálása
    • a panasz szakszerű megválaszolása
  • a panaszkezelést érintő hatósági megkeresésekre banki álláspont kialakítása, adatszolgáltatási kérések teljesítése
  • feldolgozási határidők folyamatos nyomon követése, betartása
  • panaszos ügyek önálló rendszerezése, ütemezése, munkafázisok előrelátó megtervezése
  • a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • az adatkereséshez, rögzítéshez szükséges banki rendszerek, felületek rutinszerű, szimultán használata
  • ismeretek, tudás folyamatos megosztása a csoport többi tagjával, szoros és kölcsönös szakmai együttműködés, támogatás.

Amit keresünk:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • választékos fogalmazás, hivatalos írásbeli kommunikáció ismerete
  • önálló munkavégzés, saját hatáskörön belüli döntés képessége
  • informatikai rendszerek magabiztos használata
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • ügyfélközpontúság
  • fókuszáltság, monotónia tűrő képesség

Amit előnynek tartunk:

  • hasonló tevékenységi körben szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • kijelölt mentort, aki segíti az új kolléga betanulását és integrálódását
  • önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • fejlődési, tanulási lehetőséget belső képzési programjainkon
  • fiatalos, támogató csapatban, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot

(jutalom, Cafeteria, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)

A munkavégzés helye: Budapest XX. kerület (Pesterzsébet)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre