Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • ALPHA-VET Kft
  • XIX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Állateledel és felszerelés Webáruházunkba keressük leendő munkatársunkat, aki vevőorientált hozzáállásával, precíz, megbízható, segítőkész tagja lenne ambiciózus csapatunknak, és hosszútávra tervez velünk. A versenyképes fizetésen felül év végi bónuszt, és utazási hozzájárulást is biztosítunk.

Feladatok:

  • Telefonhívások és e-mail üzenetek kezelése
  • Webáruházunkban megjelenő termékek paraméterezése
  • Egyedi kiszállításokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Webáruházak tartalmának adminisztrálása, folyamatos karbantartása, frissítése
  • A webshopban megjelenő képek, szövegek feltöltése
  • A termékakciók aktualizálása
  • Hírlevelekhez kapcsolódó webáruházi háttérmunka elvégzése

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Min. középfokú végzettség
  • Értékesítés alapú szemlélet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kutya és / vagy cica tulajdonos vagy és jártas vagy a gondozásukban
  • Szereted az állatokat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés
  • Termékajánlással elérhető havi bonusz
  • Utazási hozzájárulás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Hofherr Albert utca, 19. ker
Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre