Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyféltámogatási munkatárs kormányzati ügyfélvonalra

Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2018.11.18.
Jelentkezési határidő: 2018.10.17.

Állami Infokommunikációs partnerünk vidám, fiatalos és lendületes csapatába keresünk kollégákat ügyféltámogatási feladatok ellátására

Feladatok

Szakmai csoport: Foglalkoztatás bejelentés csoport

Jellemző az adatrögzítői érdeklődésű munkaerő foglalkoztatása.

Főbb feladatok az alábbiak:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása (hívásfogadás, átkapcsolás, stb.)
  • adatrögzítés, űrlapok kitöltése
  • hívásokkal kapcsolatos adminisztráció
  • panaszkezelés

Elvárások

  • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • pontosság, precizitás, rugalmasság, felelősségtudat
  • monotonitástűrés
  • empátia, elköteleződés
  • informatikai jártasság (MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata)

Előny:

  • élő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • közigazgatási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • jogi, igazgatás szervezői, műszaki tanulmányok

Juttatások

·         Alapbér bruttó 240.000

o Béren kívüli juttatás:

  • Pénzbeli juttatás: 6.000 Ft/hó
  • havi BKK bérlet
  • OTP SZÉP kártya: nettó 160.000 Ft/év
  • Iskolakezdési támogatás 41.400 Ft/gyermek
  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés:

- vidéken bejelentett lakcímmel rendelkezőnek jogszabályban előírtak szerint vagy

- gépkocsi használat költségtérítés jogszabályban előírtak szerint vagy

  • Temetési segély: 150.000,- Ft
  • Műszakpótlék: 15% (este 6 utáni munkavégzés esetén)

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9.kerület
  • Munkaidő: 8 óra
  • Műszak: preferált időszakok: kora délelőtti 7 órai kezdés vagy késő délutáni munkavégzés, de rugalmas munkaidő beosztással!
  • Havonta 2 hétvégi nap és évente 1 ünnepnap (dupla bér!)  vállalása kötelező

Ha szeretnél Te is olyan munkahelyen dolgozni, ahol a vidámság és jókedv elengedhetetlen a munkavégzés során, akkor küldd el önéletrajzod a  stj1400580@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre "kormányzati ügyfélvonal" jeligével.

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió IX. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre