www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Jelentkezz az Aegon Győri ügyfélszolgálati csapatába!

Főbb feladatok:

  • Teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel kapcsolatosan
  • Kapcsolat felvétele potenciális ügyfelekkel
  • Szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése
  • Kapcsolatépítés meglévő ügyfelekkel
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes díjazás, fix+jutalék, tervezhető jövedelem
  • Részese lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak
  • Intenzív szakmai támogatást nyújtunk
  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrier lehetőség
  • Önálló és felelősségteljes munka

Elvárásaink:

  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Iratkozzon fel állásértesítőre