Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.13.
Jelentkezési határidő: 2019.10.21.

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat a 13. kerületbe

Elvárások:

·         min. középfokú végzettség

·         min. középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben előny

·         pontos, precíz munkavégzés,

·         terhelhető

·         önálló munkavégzésre képes egyén

Feladatok:

·         szerződések írása

·         számlák készítése

·         ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven

·         kassza kezelése

·         gépjárművek kiadása/visszavétele

·         statisztikák készítése

·         céges levelek kezelése

·         egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Egyéb:

·         Munkaidő: Hétfőtől- péntekig 8-18-ig ebédidővel együtt, az adott hónap minden második vagy harmadik héten péntek vagy hétfő pihenőnap.

·         Munkavégzés helye: Bp., 13. kerület

·         Versenyképes bérezés

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.09.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre