www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs / Trace Agent

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módon teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte. Munkáltatóként az Emberek-Szolgáltatás-Profit filozófiának megfelelően a FedEx elkötelezett a munkavállalók elégedettsége mellett.

Jelenleg a Vecsésen működő ügyfélszolgálati csapatunkba keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat.

Feladatok:

  • A beérkező telefonhívások megválaszolása a magas minőségi elvárásoknak megfelelően
  • Információk nyújtása az ügyfelek részére a szolgáltatásról
  • Megrendelések rögzítése
  • Küldemények nyomon követése, kézbesítéshez szükséges információk beszerzése.
  • Folyamatos kapcsolatartás az ügyfelekkel, írásban és szóban egyaránt
  • Alkalmanként recepciós feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt magyar, valamint angol nyelven
  • Proakítv, ügyfél valamint értékesítés orientált gondolkozásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kihívásokat kereső személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton, vagy a logisztikában szerezett tapasztalat
  • Gépírástudás

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.