Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (Sátoraljaújhely)

  • BMH Nonprofit Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén, Sátor...
  • A hirdetés 16 napja lejárt

A BMH Nonprofit Kft.

ügyfélszolgálati munkatársat

keres

Feladatok:

  • az ügyfelek telefonon, személyesen és online módon történő kiszolgálása
  • szerződések kezelése, ügyintézés
  • e-mailben beérkező ügyfél kérdések megválaszolása
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • rendszerben való gondolkodás
  • kiváló kommunikáció írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • csapatmunka
  • ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég, fiatalos, jó hangulatú légkör
  • versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaviszony

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

A fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Sátoraljaújhely
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre