Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs Online kapcsolatok csoportba

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.03.01.
Jelentkezési határidő: 2019.03.01.

Állami Infokommunikációs partnerünk megbízásából keresünk kollégákat teljes munkaidőbe telefonos ügyféltámogatási feladatok ellátására

Szakmai csoport: Online kapcsolatok csoport

Jellemző a jogi, igazgatásszervezői ismeretekkel rendelkező, és informatikai érdeklődésű munkaerő foglalkoztatása.

Főbb feladatok:

  • elektronikus ügyfélszolgálati feladatok ellátása valamennyi csoport szakmai feladataival kapcsolatban (e-mail-ek, chat-ek megválaszolása)

  • ügyfelek visszahívásával kapcsolatos feladatok ellátása

  • megkeresésekkel kapcsolatos adminisztráció

  • írásos panaszok kezelése

Elvárások:

  • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

  • problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

  • pontosság, precizitás, rugalmasság, felelősségtudat

  • monotonitástűrés empátia, elköteleződés

  • informatikai jártasság (MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata)

Előny:

  • élő angol nyelvtudás szóban és írásban

  • közigazgatási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat

  • jogi, igazgatás szervezői, műszaki tanulmányok

Juttatás:

·        Kezdő alapbér bruttó 240.000 Ft.

o Béren kívüli juttatási csomag:

  • OTP SZÉP kártya feltöltés havonta

  • Bölcsődei, óvodai szolgáltatás térítése

  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés:

- vidéken bejelentett lakcímmel rendelkezőnek jogszabályban előírtak szerint vagy

- gépkocsi használat költségtérítés jogszabályban előírtak szerint

  • Temetési segély: 150.000,- Ft

  • Műszakpótlék: 15% (este 6 utáni munkavégzés esetén)

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9.kerület

  • Munkaidő: 8 óra,

  • Műszak: reggel 7 óra és este 10 óra közötti időszak lefedését kell biztosítani, ebben az intervallumban lehet műszakot vállalni (rugalmas beosztás)

  • Havonta 2 hétvégi nap és évente 1 ünnepnap vállalása kötelező

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát pozíció megjelölésével a  ku.online_28@starjobs.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre