Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs (INTS 22/32)

Szeretnél egy kiszámítható, stabil hátterű, multinacionális cégnél dolgozni? Fontosnak tartod, hogy munkatársaid barátságos, lendületes és összetartó közösséget alkossanak? Elvárásaid között szerepel, hogy a munkakörnyezeted ergonomikus, modern infrastruktúrával rendelkezzen?

 Ha valamelyik kérdésre is a válaszod igen, akkor jelentkezz

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba

partnercégünkhöz, aki a világvezető ipari automatizálási szakértője.

Ha ez nem lenne még elég motiváló számodra, akkor olvass tovább!

Feladatok:

  • Árajánlatok és megrendelések feldolgozása, vevők részére történő eljuttatása, archiválása, kiszállítások nyomon követése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Értékesítési csoport munkájának támogatása
  • Vevői adatok karbantartása
  • Reklamációk, visszáruk, minták kezelése
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, műszaki, logisztikai és pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Érettségi
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • SAP ismeretek
  • MS Office ismeretek

Munkavégzés helye: Törökbálint

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre