Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Contact Center koordinátor

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Ügyfélszolgálati munkatárs -

Contact Center koordinátor

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • A központi ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • A cég meglévő ügyfeleinek telefonos megkeresése az autók éves, időszakos szervizeivel kapcsolatosan
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, szolgáltatásokról
  • Beérkező megrendelések, időpont foglalások felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • Hívásokhoz kapcsolódó- , valamint egyéb, az ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Árajánlatok készítése
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű Microsoft Office ismeretek
  • Ügyfél orientált gondolkodás, együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, nyitott személyiség

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • Teljes foglalkoztatás (8 órás munkaidő)

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil szervezeti háttér
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatosan fejlődő munkafolyamatok

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület

Önéletrajzokat a lenti "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.

Helyek XXII. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre