Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

HSA Kft.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület, II. kerület, XIV. kerület, X. kerület

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása telefonon és e-mail-en keresztül
  • Új ügyfelek tájékoztatása
  • Az ügyfelek kiszolgálásához tartozó adminisztratív feladtok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Magas stressztűrő képesség

Előny:

  • Versenypiaci villamosenergia ismeretek
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület
  • Budapest, II. kerület
  • Budapest, XIV. kerület
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
II. kerület
XIV. kerület
X. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre