www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest, Üllői út)

  • A hirdetés 166 napja lejárt

Dinamikusan bővülő STAVMAT építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Ügyfélszolgálati munkatárs

munkakörbe kollégát keres az Üllői úti STAVMAT építőanyag szakáruházunkba

A leendő munkatársak fő feladatai:

  • Vevők udvarias, mosolygós és szakszerű kiszolgálása, informálása személyesen és telefonon
  • A vásárolt termékek számlázásának problémamentes lebonyolítása
  • A házhozszállítás előkészítése (az ehhez szükséges adatok felvétele)
  • Az áruház területén lévő információs felületek naprakészen tartása
  • Az áruház más osztályainak segítése a problémamentes működés érdekében
  • Pénztárkezelés

Elvárások:

  • Többéves pénztárkezelési tapasztalat
  • Együttműködési és kommunikációs képesség, jó probléma-meghatározási és -megoldó készség, eredményorientált szemlélet
  • Felelősségvállalás, gyors és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Építőanyag-ismereti jártasság

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • Kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség)
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros, Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre