www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.06.20.
Jelentkezési határidő: 2018.03.03.

Nemzetközi logisztikai partnercégünk Business központjába keresünk Ügyfélszolgálati koordinátor pozícióba munkatársakat:

Ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni, és emellett szívesen lennél tagja egy fiatalos, dinamikus csa

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni, és emellett szívesen lennél tagja egy fiatalos, dinamikus csapatnak?

Akkor Téged keresünk! Jelentkezz!
- Vevői megrendelések nyomon követése
- Vevői problémakezelés telefonon
- Raktári készletek ellenőrzése az adatbázisokban
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Riportok készítése
- Irodai és 3 műszakos munkarendben.

Elvárások / Requirements

- min. középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség
- Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás
- Pontosság, megbízhatóság
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (leginkább Excel)
- Monotonitástűrés

Előny:
- További egy idegen nyelv ismerete (német, spanyol, francia)
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Informális és modern irodai munkakörnyezet
- Barátságos munkahelyi légkör
- Támogató vezetők

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre