Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.11.27.

A Vodafone Magyarország Zrt. a hazai piacon 1999 óta van jelen. A lakossági és üzleti felhasználók számára egyaránt kínálnak mobilkommunikációs, mobilinternetes és szélessávú adatszolgáltatást.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Termékek ismertetése
  • Számlabefizetés segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • A diákmunka vállalása hosszú távon heti 2-3 napon
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó műszaki érzék
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől szombatig 8.30-17.30 között, 4-8 órás beosztásokban!

Amit kínálunk

  • Bruttó 1121 Ft/óra
  • Túlórapótlék és hétvégi pótlék kifizetése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Előnyt jelent:

  • Mobilkommunikáció iránti érdeklődés
  • Ügyfélszolgálati vagy adminisztratív jellegű tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Iratkozzon fel állásértesítőre