Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs (Dunaújváros)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.22.
Hirdetés azonosító: 1875364
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • ügyfélszolgálat napi működésének segítése
  • ügyfelek fogadása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • megbízhatóság
  • precizitás

Munkaidő: hétköznapokon 09.00 órától, 4-8 órás munkavégzés, előre egyeztetett, ráéréshez igazodó beosztás szerint

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Helyek Fejér
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.07.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre