Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati háttértámogató munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.26.
Jelentkezési határidő: 2018.10.24.

Azonnali munkakezdéssel keresünk ügyfélszolgálati háttértámogató kollégát Budapesten a Ferihegy I. terminál környékére!
Angol nyelvtudás szükséges!

Pozíció leírása / Job description

• Bejövő telefonhívások kezelése, panasz és reklamáció kezelés
• E-mailek, faxok továbbítása,
• Rendelések feladása, nyomon követése,
• Dokumentumok iktatása, scannelése.

Elvárások / Requirements

• magabiztos angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
• felhasználói szintű Excel tudás
• jó kommunikációs készség
• ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előny
• stressztűrő képesség

Amit kínálunk / Offer

• Egy műszakos munkarend
• Fejlődési lehetőség,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Modern munkakörnyezet.

Randstad Hungária Kft. logó
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátor

Jármű Kontroll

Olyan munkahelyet keresel, ahol feletteseid szá...
XX. kerület, Budapest, Pest

HEBREW SPEAKING CUSTOMER SUPPORT REPRESENTATIVE

Sykes Közép-Európa Kft.

Sykes Enterprises, Incorporated is a family of ...
Budapest

Beszerzési asszisztens

BFB plus Kft.

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert be...
Csévharaszt, Pest, Budapest