Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.15.
Hirdetés azonosító: 1798183
lejárt

Partnercégünk, a Konica Minolta irodatechnológiával és berendezések bérbeadásával foglalkozik. Jelenleg olyan diák személyében keresi új ügyfélszolgálati gyakornokát,aki precíz, támogató, és munkájára rendkívül igényes.

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Számlázással és jóváírásokkal kapcsolatos adminisztráció, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Árajánlatok koordinálása
  • Időszakosan helyettesítés a recepción
  • Kimenő kampányhívásokban való részvétel (időszakos)
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office ismeretek
  • Nyitott, talpraesett, pontos személyiség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft-os órabér
  • Támogató háttér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas munkaidő

Munkaidő

Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 8:00-17:00; P 8:00-14:30) heti 20 óra vállalása elvárt, ideális esetben minden munkanapra elosztva.

Ha magadra ismertél, nincs egyéb teendőd, mint kitölteni alábbi űrlapunkat és egy fényképes önéletrajz feltöltésével véglegesíeni jelentkezésed. Amennyiben kérdésed adódott, bátran keresd a pozícióhoz megadott kapcsolattartót.

Élj a lehetőséggel!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2018.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre