Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 17 napja lejárt

Ügyfélszolgálati és értékesítési munkatársat

keresünk!

(Nagyvázsony)

A leendő munkatársunk feladatköre, kompetenciái és felelőssége:

  • Az üzletet személyesen felkereső ügyfeleink teljes körű, szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Szolgáltatásaink és termékeink bemutatása, ajánlása és értékesítése
  • Adminisztratív feladatok pontos, precíz elvégzése

A leendő munkatársunkkal szembeni elvárásaink:

  • Rendelkezik középfokú végzettséggel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság és kiváló kommunikációs képességek jellemzik
  • Dinamikus és csapatjátékos, határozott és jó problémamegoldó
  • Udvarias, munkavégzése pedig precíz, pontos és gyors

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődés
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, kiszámítható jövedelem

Az ideális pályázó számára előnyt jelenthet:

  • Értékesítői tapasztalat, verseny szellem, vezetői ambíciók
  • Hasonló területen végzett munka-tapasztalat

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk.

Helyek Nagyvázsony
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre