Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • Instalent
  • Hatvan, Heves
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Egy nemzetközi munkaruha szolgáltatást nyújtó partnerünk számára keresünk kihelyezett ügyfélszolgálati asszisztens pozícióba új munkatársat, Hatvanban történő munkavégzéssel.

Feladatok:

A cég kiemelt partnerének teljeskörű kiszolgálása, a megfelelő kapcsolat fenntartása, ügyfélápolás:

  • A kiemelt partnernél dolgozók, ruhák adatainak felvitele, karbantartása, kezelése a cég rendszerében
  • Megrendelések összeállítása, méretvétel, címkenyomtatás
  • Problémák, reklamációk kezelése
  • A forgalomba hozott munkaruhákról bizonylat készítése
  • Munkaruha kivétele a rendszerből, nyomtatvány készítése
  • Heti szállítások alkalmával munkaruhák kihelyezése, összegyűjtése a sofőr munkatárs segítségével (könnyű fizikai igénybevétel)
  • Fogadóóra tartása, szekrényellenőrzés
  • Jelentések, kimutatások elkészítése

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Közepes szintű számítógép használói szaktudás, erős Excel ismeret
  • Minimum 6 hónap adminisztrációs munkatapasztalat
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, precizitás

Előnyt jelent: alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Br. 320 000 – 360 000 Ft tapasztalattól függően
  • Teljes bérre bejelentett munkaviszony
  • Budapesti edzőterem használati lehetőség
  • Kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Egyműszakos munkarend: (H-P) 8:00-16:30 (szállítmány érkezésekor előfordul korábbi kezdés)

Munkavégzés helye: Hatvan

Kapcsolattartó: Bana Adrienn

Helyek Hatvan
Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre