Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatok:

  • Assistancia szolgáltatással kapcsolatos  telefonos segítséggyújtás
  • Ügyfelek bejelentéseinek rögzítése, adategyeztetés
  • Probémamegoldáshoz kapcsolódó szervezési feladatok - autómentés, szállás vagy betegellátás szervezése, kapcsolatfelétvel szakemberekkel
  • Dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, 18. életév betöltése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorintált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 00.00 és 24.00 között napi 4-6-8 órában, amikor ráérsz
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Irodai masszázs, gyümölcsnap
  • Nyelvtanulási lehetőség, tréningek
  • Bérezés: bruttó 1150-1350 forint + műszakpótlék
  • Negyedévente szülinapok ünneplése, közös síelés, futás
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre