Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Németországi központtal rendelkező partnercégünk Európában és Magyarországon is piacvezető pénzügyi szolgáltató, amely széles termékpalettával biztosítja ügyfelei teljes körű kiszolgálását.

Feladatok:

  • ügyfelek bejelentéseinek fogadása, rögzítése
  • segítségnyújtási szolgáltatás megszervezése telefonon
  • kapcsolattartás az orvosokkal
  • adategyeztetés
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)
  • assistance szolgáltatással kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • betöltött 18. életév
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú vagy befejezett középiskolai tanulmányok
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • a munka vállalása minimum 1 évig

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00 / 16:00 - 22:00 / 22:00 - 08:00
  • szombat és vasárnap 8:00 - 20:00 / 20:00 - 08:00
  • legalább heti 25 - 30 óra vállalása, de akár heti 40 óra is vállalható

Amit kínálunk

  • igényes munkahely
  • bérezés:  8:00 - 22:00: br. 1500 Ft/óra; 22:00 - 08:00: br. 1950 Ft/óra; vasárnap: br. 2250-2700 Ft/óra
  • fizetett tréning, betanítás (kb. 30-40 óra)
  • komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • német / olasz / francia nyelv ismerete
  • egészségügyi tanulmányok
  • call centerben szerzett tapasztalat
  • minél több ráérés a megadott munkaidőben

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre