Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Tatabánya

Hozzáadva: 2019.03.01.
Jelentkezési határidő: 2019.03.27.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal nemzetközi telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet a tatabányai üzletbe.

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése
  • általános ügyfélszolgálati teendők
  • értékesítésben való részvétel

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • legalább heti 2-3 alkalommal történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 10:00 - 20:00
  • heti 2-3 alkalommal történő munkavállalás kötelező
  • napi minimum 6 órában

Amit kínálunk

  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 1121 Ft-os órabér

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas ráérés

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Iratkozzon fel állásértesítőre