www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 86 napja lejárt

A Reál Hungária a hazai élelmiszerpiacon meghatározó szerepet betöltő, immár több mint 15 éve az ország teljes területén jelenlévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalata

munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás, információk áramoltatása
  • partnerektől beérkező kérdések/kérések/reklamációk (e-mail, telefon) kezelése első körben a megoldása, szükség esetén a probléma/feladat továbbítása az illetékes osztály felé
  • elszámolások, kimutatások, statisztikák időszakos készítése
  • beérkező megrendelések ellenőrzése, egyeztetése, rögzítése, nyomon követése, visszaigazolása
  • árajánlatok önálló kidolgozása, kezelése
  • értékesítői anyagok összeállítása
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • értékesítési csapat adminisztratív támogatása
  • ügyféladatok rögzítése, ellenőrzése
  • értékesítési statisztikák, riportok készítése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • készségek, kompetenciák:
    • kiváló kommunikációs készség
    • jó problémamegoldó készség
    • partner központúság
    • rugalmasság
    • pontosság
    • megbízhatóság
    • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér, betanítás
  • határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem, (13. havi fizetés + Cafetéria)
  • munkavégzés hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

Várjuk a REÁL csapatába!

Jelentkezését, fizetési igény megjelölésével, a Jelentkezés gombra kattintva, illetve a lenti e-mail címre vagy

a Reál Hungária Kft. /HR munkatárs, 1116 Budapest, Kondorosi út 6.

cím alá kérjük megküldeni.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.30.