www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati asszisztens rugalmas munkaidővel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.01.22.
Hirdetés azonosító: 1367461
lejárt

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk népes diákcsapatába keresünk újabb kollégákat. Gyere, és dolgozz központi munkahelyen, ideális körülmények között, órarendhez illeszthető beosztásban!

Feladatok:

  • assistancia szolgáltatással kapcsolatos ügyintézés
  • ügyfelek bejelentéseinek rögzítése
  • adategyeztetés
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 2-3 alkalom vállalása

Munkaidő:

Hétfőtől vasárnapig 00.00 és 24.00 között napi 4-6-8 órában, saját beosztás szerint!

Előnyt jelent:

  • román/szlovén/horvát/szerb /német/francia/olasz nyelv ismerete
  • hasonló munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes munkahely
  • Bérezés: bruttó 1100-1300 forint+ műszakpótlék
  • Fiatalos csapat, sok diák munkatárs
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni Link megjelenítése után van lehetőséged, vagy küld el az önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, és írd bele a tárgyba: "ügyfélszolgálati asszisztencia munkatárs"!