Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélreferens (Közép- és Nagyvállalati Terület)

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.05.31.

Az OTP Bank Nyrt. 1113 Budapest, Bartók B. út 92-94. sz. alatti Kereskedelmi Bank Centruma
munkatársat keres

Közép- és Nagyvállalati Terület,

ügyfélreferens

munkakör betöltésére junior/senior pozícióba

Feladatok:

  • Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben (szegmens 750MFt árbevétel felett) ügyfélkapcsolati tevékenység szakértői ellátása;
  • Meglévő közép és nagyvállalati ügyfelekből álló portfolió kezelése és bővítése;
  • Új ügyfelek akvizíciója, ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása;
  • Hitelkérelmek befogadása, ügyletek strukturálása, előterjesztése;
  • Egyeztetés kockázati döntéshozókkal;
  • Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményezése;
  • Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetekben beavatkozás;
  • Banki és csoportszintű termékek keresztértékesítése.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Tárgyalóképes szóbeli és magas szintű írásbeli angol nyelvtudás (legalább szakmai középfokú angol nyelvvizsga);
  • Minimum 2 év közép- és nagyvállalati kereskedelmi banki kiszolgálási szegmensben szerzett tapasztalat (junior pozíció);
  • Minimum 5 év közép- és nagyvállalati kereskedelmi banki kiszolgálási szegmensben szerzett tapasztalat (senior pozíció);
  • Kereskedelmi banki termékek magas szintű ismerete.

Előny:

  • Projekt és strukturált ügyletekben finanszírozási tapasztalat.

Szükséges képességek:

  • Csapatszellem, alkalmazkodó képesség;
  • Önállóság, kiváló időmenedzsment;
  • Határozott, dinamikus egyéniség;
  • Nagyfokú munkabírás, kitartás;
  • Folyamatszemlélet;
  • Értékesítési attitűd;
  • Strukturált gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítményösztönzők;
  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Befektetési tanácsadó, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre