Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜGYFÉLREFERENS (BANKI SZEKTOR)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.31.
Jelentkezési határidő: 2019.11.14.
Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Bankinformatikai területen alkalmazás oldali támogatás nyújtása felhasználók részére,
  • Megoldáskeresés a bejelentett problémákra,
  • Fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel való kapcsolattartás,
  • Projektekben és Tesztelési feladatokban való részvétel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 1 – 2 év banki területen szerzett tapasztalat,
  • Számlavezető rendszer ismerete és használata,
  • MS Office ismertek.

Előnyök:

  • SQL ismeret,
  • Scriptek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre