Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélmegtartási munkatárs (Kimenő Hívások)

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.02.12.
Jelentkezési határidő: 2019.02.18.

„Ha elindul a zene, kész, kikapcsolom a világot. A test – szinte magától – megmozdul, indulnak a tánclépések. Ez így működik nálam. A banki munka mellett táncórákat tartok, átadom a tudásom, lépésről lépésre haladva, és ez legalább akkora öröm, mint maga a tánc. Átadni a tudást, lendülettel, szenvedéllyel. Tulajdonképpen a bankban is ezt teszem, fióki tanácsadóként. Ön is továbbadná a megszerzett tudását? Ha a válasza igen – jelentkezzen hozzánk!”

Hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Ügyfélmegtartási munkatárs (Kimenő Hívások)

Nálunk lehetőséged lesz:

  • a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a szakma rejtelmeit
  • kreatív munkakörben dolgozni, melyben széleskörű szakmai tapasztalatra tehetsz szert, ami segíti a későbbi előrelépésedet
  • az ügyfelet kimenő telefonhívás keretei között, szerződés-megszüntetéssel kapcsolatban udvariasan és körültekintően kiszolgálni, és biztosítani, hogy az ügyfél kérdései és problémái megválaszolásra kerüljenek a lehető legrövidebb időn belül
  • tájékoztatni az ügyfelet a számlanyitás utáni teendőkről, a bank új vagy meglévő termékeiről és azoknak használatáról
  • az ügyfélkapcsolat-/termékzárás okait rögzíteni, az ügyfél kifogásait kezelni
  • haszonérvekkel valamint kedvezményes ajánlatokkal növelni az ügyfelek megtartásának arányát és csökkenteni a lemorzsolódást
  • aktívan ajánlani az ügyfelek számára elérhető szolgáltatásokat, bővíteni az ügyfelek portfólióját
  • az inaktív ügyfelek aktiválására, a kártya-/számlahasználatra ösztönzésére, kártyák aktiválására a rendszerben
  • mentorálási feladatokban való részvételre

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • banki és értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • minimum középfokú végzettséged van
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • kiváló kommunikációs készség-, és problémamegoldó képességed van
  • ügyfélközpontú szemléletmódod van
  • értékesítés orientáltságú vagy
  • stressztűrő képességed magas
  • határozott, dinamikus, pozitív személyiség vagy, aki szeret csapatban dolgozni
  • gyorsan tanulsz
  • angol nyelvtudásod előny

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled is: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!
  • Igazi Erste Közösséget építünk: a nyári napsütésben az Erste Napon és a kéthavonta megrendezésre kerülő Erste Pubokon lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat.
  • Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül.

Iratkozzon fel állásértesítőre