www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolattartó

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő International Centers terület (német/osztrák/svájci tulajdonosi hátterű, középvállalati ügyfelek Budapest) új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába

pozícióba.

Főbb feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel, ügyféltárgyalások szervezése, ill. azokon aktív részvétel
  • Tárgyalásjelentések, számlavezetési és finanszírozási ajánlatok, hitel előterjesztések készítése
  • Kötelezettségvállalási ügyletek bizottsági képviselete
  • Cross-selling aktivitás és együttműködés a megfelelő társterületekkel

Követelmények, elvárások

  • Legalább 2 év vállalati pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes, üzleti német és angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény-, és ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Pozitív, nyitott személyiség

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Finanszírozás
Munkavégzés helye: Budapest, V kerület
Terület: Budapest

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.02.06.