Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolattartó munkatárs, cseh nyelven - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Rugalmas munkát keresel? Szívesen dolgoznál egy nemzetközi csapatban, és ismernél meg új embereket? Emellett a nyelvtudásodat is szeretnéd kamatoztatni, fejleszteni?

Akkor itt a lehetőség!

Ügyfélkapcsolattartó munkatárs

pozícióra várjuk diákok jelentkezését informatikai segítségnyújtással foglalkozó partnerünkhöz.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival
  • Felhasználói szintű informatikai problémák megoldása
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja
  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

A kommunikáció mind szóban, mind írásban egyenlő arányban működik (e-mail, telefon, chat).

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Szükséges nyelvtudás: Magabiztos, legalább középfokú cseh és társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit a cég kínál:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Csapatépítő és céges rendezvények
  • Sportolási lehetőségek biztosítása és támogatása

A betanulás egy kb. két hetes tréninggel indul, melyen részt kell venned, hogy el tudd sajátítani a feladathoz szükséges tudást. A tréning hetente indul, bármikor lehet kezdeni.

Munkaidő:

  • H-P: 06:30 és 20:30 között
  • (hangsúlyos napok: H-K-Sz)
  • Minimális munkavégzés: 4 óra/nap

Szólj a barátaidnak is, és dolgozzatok együtt, hogy még jobb hangulatban teljen a munkaidő!

Heti óraszám:

  • 24 - 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Fizetés:

  • Br. 2143 Ft/óra
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Cseh
Aktiválás időpontja 2019.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre