Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati tanácsadó

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Baranya
  • A hirdetés 38 napja lejárt

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere.

Keresünk Baranya megyei csapatunkba

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT.

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet
  • Karrier lehetőség

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma előny)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Proaktív hozzáállás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, akkor küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat!

A munkavégzés helyszíne: Baranya megye

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre