www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1200849

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Diákok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Az irodába beérkező érdeklődők fogadása és tájékoztatása
  • Általános irodai, ügyintézési feladatok ellátása, dokumentumok kezelése
  • Telefonos kapcsolattartás az érdeklődőkkel és partnercégekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben  a hirdetés felkeltette érdeklődésedet küld el fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre!