Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati operátor (Cegléd)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Hirdetés azonosító: 1838161

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati operátor

Feladatok:

  • Az Ügyfélkapcsolati Központba érkező szolgáltatásokkal kapcsolatos igények és megrendelések megfelelő minőségű teljesítése
  • A munkabeosztásnak megfelelően állandó vagy fiókirodában ügyintézői feladatok ellátása
  • Az ügyfelek által kezdeményezett munkafolyamatok elindítása és a belső szabályozásoknak megfelelő elvégzése
  • Hibabejelentés fogadása és a hibaelhárítás folyamatának elindítása
  • Szükség esetén kimenő hívások bonyolítása
  • Az intézkedések rögzítése a meghatározott informatika rendszerekben

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló konfliktuskezelő készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés fiókirodában betanulás után
  • Készség szintű számítógépes munkavégzés
  • Délelőttös és délutános műszak vállalása

Előny:

  • SAP ismeret
  • Személyes ügyfélszolgálati munkatapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil és folyamatosan fejlődő nagyvállalatnál

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 247 21 53-as telefonszámon kérhető!

Iratkozzon fel állásértesítőre