Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati operátor - Back Office (Szeged)

HSA Kft.
Régió: Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2019.12.19.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati operátor (back office)

Főbb feladatok:

  • Az Ügyfélkapcsolati Központba érkező szolgáltatásokkal kapcsolatos igények és megrendelések megfelelő minőségű teljesítése
  • A munkabeosztásnak megfelelően állandó irodában ügyintézői feladatok ellátása
  • Az ügyfelek által kezdeményezett munkafolyamatok elindítása és a belső szabályozásoknak megfelelő elvégzése
  • Hibabejelentés fogadása és a hibaelhárítás folyamatának elindítása
  • Az intézkedések rögzítése a meghatározott informatikai rendszerekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • IT alkalmazások magabiztos ismerete (MS Excel, Word, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, szabálykövetés, határidők tartása

Előny:

  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete

Amit a cég kínál Önnek:

  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Barátságos hozzáállás

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre