Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • United Call Centers Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Légy pályakezdő, tapasztalattal rendelkező vagy akár pályaváltáson gondolkodó, Nálunk biztosan megtalálod a helyed!

Szeretnél egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni és fontos Neked az inspiráló légkör?
Szereted a kihívásokat és örülnél, ha nem a szürke monotonításban telnének a mindennapjaid?
Szeretnéd, ha az eredményeidet nem csak egy köszönömmel díjaznák?

Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, csatlakozz Hozzánk!

Mit várunk Tőled?

  • könnyen teremts kapcsolatot, légy határozott és magabiztos, lelkes és kitartó, és amit tőlünk is elvársz - megbízható!
  • rendelkezz felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • jó kommunikációs készséget
  • rendelkezz érettségi bizonyítvánnyal és
  • legyél motivált, mi biztosítjuk a tudást!

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • termékinformációkkal kapcsolatos kérdések gyors és szakszerű megválaszolása
  • az ügyfelek telefonon történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése
  • hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, ajánlási tevékenység
  • gyors és precíz problémamegoldás szem előtt tartva az ügyfélelégedettséget
  • a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása.

Mi az, amit kínálunk?

  • versenyképes fix havi alapbért + bónuszt + cafeteria
  • határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszonyt
  • hosszú távú, stabil munkalehetőséget
  • alapos felkészítést támogató trénerek és vezetők segítségével
  • változatos fejlődési, előrelépési lehetőséget.

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre