Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • Dental-Medical Hungary Kft
  • Csongrád, Szeged
  • A hirdetés 4 napja lejárt

 Közép-Kelet Európai fogászati anyogokat forgalmazó, dinamikusan növekvő cég keres

Ügyfélkapcsolati Munkatársat

Mindig te vagy a társaság középpontja? Képes vagy felhívni magadra a figyelmet?
Jó a beszélőkéd? Hajlandó vagy megdolgozni a sikerért?
Mi lenne, ha a képességeidet pénzre váltanád?

Amire számíthatsz, ha velünk dolgozol:

  • hosszútávon tervezhető, biztos, főállású foglalkoztatás
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállás
  • önálló munkavégzés, folyamatos szakmai továbbképzések
  • karrierépítési, szakmai fejlődési lehetőség, mind ügyfélkezelésben, mind fogászati ismertek terén
  • modern, kellemes munkakörnyezet
  • jó hangulatú, sikeres, segítőkész csapat
  • bruttó bércsomagunk elemei: fix alapbér 250 000 forint+megrendelések után járó jutalék

Feladatkör:

  • a magyarországi ügyfelek hívásainak kezelése
  • kimenő hívások kezdeményezése, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • a bejövő hívások fogadása, az ügyfelek szakszerű tájékoztatása, megrendelések felvétele, termékek ismertetése, kiegészítő termékek ajánlása
  • megrendelések rögzítése a CRM rendszerben
  • e-mailen érkező kérdések megválaszolása, panaszkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása, az értékesítési folyamat támogatása (pl. munkaidőn kívül hangrögzítő fogadja a hívásokat, melyeket munkaidőben a csapat visszahallgat és feldolgoz)
  • a piaci- és a versenytársak nyomonkövetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (call center alkalmazások használatában szerzett gyakorlat előnyt jelenthet)
  • nyitott, kezdeményező, proaktív személyiség, aki szívesen és könnyedén teremt kapcsolatokat
  • munkájára igényes, képes az önálló munkavégzésre
  • ügyfélorientált, minőség-központú hozzáállás - fontos, hogy Vevőink minden esetben elégedetten tegyék le a telefont és máskor is bizalommal forduljanak hozzánk
  • korrekt tájékoztatásra és gyors, precíz ügyintézésre való törekvés
  • nyitott az újdonságokra, szívesen tanul, igényli szakmai tudásának folyamatos bővítését
  • türelmes, segítőkész, tűri a monotóniát, precízen adminisztrál
  • megbízható, csapatjátékos, személyes eredményessége mellett a csapat sikerét is fontosnak tartja
  • számítunk rugalmasságára, tudására, ötleteire
  • alapszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • telefonos ügyfélkezelésben, call centerben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • munkanapokon 8:30 – 17:00
  • kezdés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • DISZK épület, Back Bernát u.8, 6728 Szeged

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Csongrád
Szeged
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre